پیش بسوی فراگیری روابط عمومی...
آرشیو
موضوع بندی

Google


در کل اینترنت
در این سایت


چهارشنبه 18 شهریور‌ماه سال 1388
شرکت بیش از هزار و ۳۰۰ اثر در جشنواره رسانه‌های دیجیتال

بیش از هزار و 300 اثر به بخش های اصلی سومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ارسال شده و بیشترین آثار در بخش نرم‌افزار‌های چند رسانه‌ای است.به گزارش ستاد خبری جشنواره رسانه‌های دیجیتال، بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره تعداد آثار در شش بخش اصلی جشنواره به این ترتیب است: "نرم افزارهای چند رسانه ای 654 اثر "، "پایگاه های اینترنتی و وبلاگها 575 اثر "، "بازی های رایانه ای و سرگرمی های دیجیتال 19 اثر "، "هنرهای دیجیتال 11 اثر "، "نرم افزارهای تلفن همراه 45 اثر " و فن آوری و نوآوری در رسانه های دیجیتال 41 اثر است.مهلت ارسال اثر برای حضور در جشنواره تا بیستم مرداد ماه بود که این زمان تا اواخر مرداد ماه تمدید شد اما برای سه بخش جشنواره یعنی: هنرهای دیجیتال، بازی های رایانه ای و فناوری و نوآوری علاقمندان تا پانزدهم شهریور ماه فرصت دارند تا آثار خود را به جشنواره ارسال کنند.

سومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال علاوه بر این شش بخش اصلی، در هشت بخش جانبی و خارج از مسابقه هم برگزارمی شود.

این جشنواره و نمایشگاه از هشتم مهرماه سال جاری به مدت ده روز از سوی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.


حمایت جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال از برگزیدگان

یکی از اهداف برگزاری این دوره از جشنواره رسانه‌های دیجیتال حمایت از برگزیدگان خود در جهت تولید آثار با کیفیت است.

در سومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال بخش حمایت از توسعه رسانه های دیجیتال به عنوان یکی از بخش های فعال جشنواره و نمایشگاه از آثار برگزیده و همچنین آثاری که از کیفیت و قابلیت بالایی برخوردار باشد، حمایت می کند.

این حمایت ها چیزی فراتر از جوایز و لوح افتخاری است که به طور معمول از سوی برگزار کنندگان به برگزیدگان اهدا می شود.

بخش حمایت از توسعه رسانه های دیجیتال، تمام امور مربوط به توسعه کمی و کیفی رسانه های دیجیتال را تحت پوشش خود دارد و این بخش با شناسایی آثاری که قابلیت توسعه را دارند با اقداماتی همچون خرید آثار، تهیه کنندگان آن را مورد حمایت قرار می دهد.

کمک به انتشار و یا تولید برخی از محصولات، پرداخت هزینه های مربوط به خدمات میزبانی آثار، کمک به معرفی اثر در رسانه ها نیز از دیگر حمایت هایی است که شامل حال آثار برگزیده و خالقان آن می‌شو.د

در صورت تمایل به عضویت در این وبلاگ، ایمیل خود را وارد نمایید.
ایمیل شما
آمار بازدید کنندگان : 308273


Powered by BlogSky.com

نوشته های پیشین