X
تبلیغات
زولا
پیش بسوی فراگیری روابط عمومی...
آرشیو
موضوع بندی

Google


در کل اینترنت
در این سایت


یکشنبه 15 آذر‌ماه سال 1388
راه‌اندازی تلویزیون اینترانتی

رئیس اداره بازاریابی شرکت مخابرات ایران از ایجاد سرویس ارزش افزوده ASC خبر داد و گفت: این سرویس که به کاربران امکان مشاهده فیلم و خرید از راه دور را می دهد و قابلیت آموزش از راه دور را نیز دارد با نهایی شدن تعرفه ها در اختیار کاربران قرار می گیرد.حمید لطیفی در گفتگو با خبرنگار مهر از ارائه سرویس ارزش افزوده ACS یا Advanced Communication service از سوی شرکت مخابرات ایران خبر داد و گفت: با توجه به گسترش شبکه دیتا در سطح کشور و ایجاد بسترهای ارتباطی ارزان قیمت و همچنین راه اندازی DSL و ADSL به منظور دسترسی به پهنای باند، شرکت مخابرات اقدام به ارائه سرویسهای ارزش افزوده کرده است.

وی سرویس ACS را از جمله این سرویسها دانست و افزود: این سروس دارای VOD یا سرویس ویدئویی درخواستی است. این سرویس بر روی شبکه داده است و امکان مشاهده اطلاعات چند رسانه ای دلخواه و مورد نیاز کاربر را در هر زمان فراهم می کند.

لطیفی ادامه داد: برای دسترسی به محتوای این سرویس لازم است تا کاربر از طریق خط ADSL به دستگاه ست آپ باکس (دستگاه گیرنده تصویر) متصل شود و از طریق تلویزیون فیلم مورد نظر خود را از آرشیو ما انتخاب و مشاهده کند. کاربر می تواند زمان پخش برنامه را تغییر داده و یا برنامه دلخواه را ذخیره و در زمان دیگر مشاهده کند.

وی با تاکید بر اینکه این سرویس نوعی تلویزیون اینترانتی است، اظهار داشت: برای تامین محتوای این سرویس با صدا و سیما هماهنگیهایی صورت گرفته ولی هنوز قرارداد کامل بسته نشده است.

رئیس اداره بازاریابی شرکت مخابرات با تاکید بر اینکه پیش بینی ما این بود که از اول مهر ماه شروع به واگذاری این سرویس کنیم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر منتظر نهایی شدن تعرفه ها هستیم و امیدواریم تا یک ماه آینده نهایی شود. در صورت نهایی شدن کاربران برای استفاده از این سرویس باید آبونمان پرداخت کنند.

وی آموزش و خرید از راه دور را از کاربردهای دیگر این سرویس نام برد و به مهر گفت: این سرویس بر روی تلویزیون اجرا می شود و کاربر از طریق خط ADSL، دستگاه ست آپ باکس و تلویزیون می تواند از خانه علاوه بر مشاهده فیلم از راه دور خرید کند. ضمن اینکه این سرویس قابلیت آموزش از راه دور نیز دارد.

لطیفی یادآور شد: برای آموزش از راه دور وارد مذاکره با تامین کنندگان محتوای آموزشی چون دانشگاهها و مراکز آموزشی شدیم. ضمن اینکه برای خرید از راه دور نیز با فروشگاههای بزرگ مذاکرتی انجام شده است.


در صورت تمایل به عضویت در این وبلاگ، ایمیل خود را وارد نمایید.
ایمیل شما
آمار بازدید کنندگان : 307948


Powered by BlogSky.com

نوشته های پیشین